POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z ELEMENTAMI IT ROZSTRZYGNIĘTY

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z ELEMENTAMI IT ROZSTRZYGNIĘTY

W piątek 05 października w CKZiU nr 2 „Mechanik” odbył się powiatowy konkurs języka angielskiego z elementami IT. Tak jak w poprzednich edycjach konkurs obfitował w ciekawe nagrody, a w tym roku były nimi: nagrody pieniężne oraz gadgety dla pierwszych trzech miejsc ufundowane przez warsztat samochodowy Bosch Service Marcin Hiltawski i Piotr Hiltawski s.c. z Nędzy; atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców – dysk zewnętrzny, power banki, słuchawki, myszki, pendriv-y, a także upominki sprezentowane przez Starostwo Powiatowe oraz książki i gadgety sponsorowane przez wydawnictwo Oxford University Press.

Godzinny Test 2018 obejmował tradycyjne zagadnienia z zakresu słownictwa informatycznego, rozumienia tekstu czytanego oraz odrobinę gramatyki. W oczekiwaniu na wyniki konkursu młodzież mile spędzała czas w murach „Mechanika”. Po słodkim poczęstunku przygotowanym przez mamy naszych uczniów, jak również ich samych goście uczestniczyli w atrakcyjnych doświadczeniach fizycznych zorganizowanych przez nauczyciela „Mechanika” Panią Patrycję Kozak.

Następnie komisja konkursowa składająca się z organizatorek konkursu i opiekunów uczniów wyłoniła następujących zwycięzców:

I MIEJSCE: TOMASZ HANUSEK Gimnazjum w Lyskach
II MIEJSCE: PIOTR KOSZELA ZS Pietrowice Wielkie
III MIEJSCE: MAGDALENA GÓRECKA SP 13 Racibórz
IV MIEJSCE: SVEN GOTZMANN ZS Pietrowice Wielkie
V MIEJSCE: PAWEŁ LIPCZYK SP 13 Racibórz

WYRÓŻNIENIA: KAROLINA KUPCZYK SP Nędza
                                  ADAM NAGEL SP 8 Racibórz

Organizatorki Katarzyna Koczy oraz Weronika Wilkos-Hiltawska dziękują uczniom oraz ich mamom za osłodzenie konkursu. Radzie Rodziców, Wydawnictwu Oxford University Press oraz warsztatowi Bosch Service za sponsorowanie nagród. Przybyłym uczniom i ich opiekunom za fantastyczną i przyjacielską atmosferę. Zapraszamy za rok!!!!!!