Jesienny sezon sportowy za nami

W ramach sezonu lekkoatletycznego zmagania przebiegały w dwóch częściach:

I część:
30 września 2017r odbyła się Szkolna Liga Lekkiej Atletyki w hali sportowej ZSOMS. Już tradycyjnie nasi uczniowie zanotowali doskonały występ plasując się na II miejscu, ze świetnym wynikiem (już po raz trzeci powyżej 1000pkt) 1077pkt. Poniżej podajemy skład zespołu, poszczególne konkurencje oraz liczbę zdobytych punktów. Opiekunowie: Jan Unger, Joanna Stankiewicz.

II część:
17 października w Parku Zamkowym odbył się półfinał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. Na start zgłosiły się cztery szkoły. W tym roku postanowiliśmy wystawić dwa zespoły. Zgodnie z naszymi przewidywaniami chłopcy spisali się na medal zajmując II i III miejsce ( ustępując jedynie szkole mistrzostwa sportowego). Składy drużyn:

II miejsce: Wilczek Roman, Kaczor Kevin, Modła Aleksander, Przedziński Kacper, Słysz Paweł, Himel Adrian, czas: 26:06

III miejsce: Błaszczyk Szymon, Gołofit Dominik, Wallach Dawid, Jędrzejczyk Dominik, Fiołka Jan, Wilczek Dawid, czas: 26:59.

Opiekunowie: Jan Unger i Joanna Stankiewicz.

1. 12 października zostały rozegrane drużynowe zawody w tenisie stołowym. Zajęliśmy IV miejsce z tendencją wzrostową, ponieważ w poprzednim sezonie było to miejsce V. Szkołę reprezentowali: Mateusz Hamerlik, Michał Grzesik, Mateusz Stoś. Opiekun: Tomasz Gajda.

2. 19 października po raz pierwszy zaznaczyliśmy swą obecność na turnieju szachowym, zajmując w klasyfikacji drużynowej IV miejsce. Skład drużyny: Daniela Dziedzic, Krzysztof Kowaczek, Drozda Sebastian, Czogała Dawid. Opiekun: Joanna Stankiewicz.

3. 19 października odbyły się zawody dwójek siatkarskich o puchar dyrektora CKZiU nr 1. Tym razem nasze drużyny odnotowały nieco słabszy wynik. Drużyna w składzie: Mateusz Sokolik i Marek Rzytki zajęła III miejsce a Krzysztof Jarosławski i Tomasz Myśliwy zakończyli zmagania w grupie. Opiekun: Damian Sergiel.

4. Miło jest nam poinformować, że NASZ w-ce Mistrz Świata Ju-jitsu Patryk Ogonowski 20.10.2017r w Rumunii na Mistrzostwach Europy uplasował się na III miejscu zdobywając brązowy medal.