Get Adobe Flash player
Zlote-technikum-2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 4 w Zespole Szkół Mechanicznych im. Arki Bożka w Raciborzu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.

Komunikaty

1. Uroczyste rozdanie dyplomów i ogłoszenie wyników po egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe, (tzw. stary egzamin) odbędzie się 28 sierpnia 2015 r. o godz. 12:00 na nowej sali gimnastycznej. Dyplomy mogą odebrać osoby uprawnione lub przez nie upoważnione. Wyniki można także sprawdzić na stronie oke.jaworzno.pl w zakładce: Serwisy.

 

2. Ogłoszenie wyników oraz rozdanie świadectw potwierdzających kwalifikację w zawodzie oraz dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (tzw. nowy egzamin) odbędzie się 28 sierpnia 2015 r. o godz. 13:30 na nowej sali gimnastycznej. Dyplomy mogą odebrać osoby uprawnione lub przez nie upoważnione. Wyniki można także sprawdzić na stronie oke.jaworzno.pl w zakładce: Serwisy.

 

3. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 ze względu na prace budowlane na boisku szkolnym odbędzie się dla klas II i III 01 września 2015r. o godz. 8:00 a dla klas I i IV o godz. 8:30 na nowej sali gimnastycznej. 

 

4. Rozpoczęcie roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych odbędzie się:
- klasa III - 04 września 2015r. o godz. 15:00
- klasa II - 11 września 2015r. o godz. 15:00
W obu terminach najpierw odbędzie się spotkanie z dyrektorem Centrum, na którym omówione zostaną sprawy organizacyjne.

 

Konkurs Matematyczny "OXFORD"

news_883W dniu 3 października odbył się w naszej szkole szkolny etap "TESTU MATEMATYKA PLUS" organizowanego przez OXFORD EDUCATIONAL, który wyłonił 15- u najlepszych. Uczniowie Ci wezmą udział w 12- ej edycji KONKURSU MATEMATYCZNEGO "OXFORD" a są to:

KLASY PIERWSZE:
I miejsce: Rafał Zawieja - kl. IcT
II miejsce:  Piotr Klemens - kl. IfT 
  Adam Pietryga - kl. IaT
  Dawid Drozdowski - kl. IaT
  Mateusz Sutowicz - kl. IcT

KLASY DRUGIE:
I miejsce:  Piotr Granieczny - kl. IId T
  Michał Warczok - kl. IIc T
II miejsce:  Dorian Leks - kl. IIe T
III miejsce: Szymon Głowiński - kl. IIe T
  Mateusz Nadolski - kl.  IIa T
  
KLASY TRZECIE:
 I miejsce: Marcin Hojka - kl. IIIf T
II miejsce: Krzysztof Świerczek - kl. IIId T
  Adam Krasek - kl. IIIa T
  Andrzej Budzanowski - kl. IIIf T
  Marcin Kirszniak - kl. IIIf T


Serdecznie gratulujemy!!!!"
Anna Doniec
 
Witryna www.mechanik.rac.pl wykorzystuje pliki cookies. W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij
strony internetowe  śląskie fibroscan  transport cysternami  cysterny chemiczne  biopsja wątroby  marskość wątroby  doładowania telefonu, doładowania simplus, doładowania tak tak, zdrapki, zasilenia, kupony  SErr:2 SErr:2